Als monteur maak je onderdeel uit van ons Labteam: een groeiend team waarin vakmanschap, samenwerking en eigenaarschap centraal staan. Samen realiseren we hoogwaardige labinterieurs voor uiteenlopende klanten, zoals biotechbedrijven en ziekenhuizen. Op locatie monteer jij zelfstandig het labmeubilair dat door je collega’s zorgvuldig is voorbereid. Jij ziet wat er nodig is om een goed eindresultaat op te leveren.
Je werkt op wisselende locaties door het hele land. Die afwisseling in projecten, omgevingen en klanten geeft je een prettig gevoel van vrijheid én de ruimte om je verder te ontwikkelen in je vakmanschap. Je werkt zelfstandig waar het kan en stemt af met collega’s en projectteam waar nodig. Zo draag je actief bij aan een soepel verloop van het project en een sterk eindresultaat.
Op locatie ben jij een zichtbaar en betrouwbaar gezicht van INTOS. Je werkt nauwkeurig, communiceert duidelijk en geeft opdrachtgevers het vertrouwen. Of de klus nu groot of klein is: jij levert kwaliteit en zorgt voor een oplevering waar je trots op bent.
Bekijk onze video die je een inkijkje geeft in welk team je terechtkomt en ontdek op onze projectpagina welke labprojecten we recent hebben opgeleverd. Wie weet werk jij mee aan het volgende project!

Kennis & ervaring
Please note that a strong command of the Dutch language, both spoken and written, is a mandatory requirement for this position.
Meer zien van onze bedrijfscultuur? Bekijk hier onze video Wij zijn INTOS | Onze bedrijfscultuur.
Jij bent:
Herken jij jezelf in dit profiel en heb je al zin om aan de slag te gaan? Solliciteer direct door onderstaand formulier in te vullen. Heb je eerst nog brandende vragen? Whatsapp of bel met onze recruiter Madelief op 06-40 74 34 34.

Ben je enthousiast geworden en wil je solliciteren? Vul het formulier in! Jouw sollicitatie bekijken wij zorgvuldig en binnen twee weken weet je of we je uitnodigen voor een kennismakingsgesprek.
Het eerste kennismakingsgesprek is met Madelief Sibie en Luuk van Willigenburg. Tijdens dit gesprek leren wij jou graag kennen en vertellen we je meer over INTOS!
Zijn we beiden enthousiast na het eerste gesprek? Dan volgt een tweede gesprek met twee andere INTOS’ers. Tijdens het tweede gesprek gaan we dieper in op de functie én op de mogelijke match tussen jou als persoon en ons bedrijf.
Zijn wij én ben jij enthousiast? Dan ontvang je een voorstel om bij INTOS aan de slag te gaan!
Wij maken het contract voor je en na het zetten van jouw (digitale) krabbel ben je er klaar voor om een echte INTOS’er te worden. Welkom!

